Vyhľadávanie produktov

Taliansky výrobca postelí, spoločnosť FLOU, oslavuje tento rok okrúhle výročie 40 rokov. Rovnako stará je aj ich najúspešnejšia posteľ Nathalie, ktorá ani po toľkých rokoch nestratila nič so svojej aktuálnosti.

Príbeh postele Nathalie sa začal pred štyridsiatimi rokmi. V roku 1978 ju navrhol známy dizajnér Vico Magistretti. V čase svojho vzniku bola Nathalie mimoriadne originálnym a inovatívnym kusom nábytku - jednalo sa o prvú čalúnenú posteľ so zvliekateľným poťahom a odnímateľným záhlavím. Jej uvedenie na trh spôsobilo revolúciu a prinieslo zmenu v dizajne spálňového nábytku.


NA MAŠLIČKU

Cez pevné záhlavie postele sú preložené dva čalúnené návleky s mäkkou výplňou, ktoré sú prichytené na mašličku. Práve táto jednoduchá idea urobila z postele Nathalie úžasne praktickú posteľ.

Pod návleky sa dajú schovať vankúše, aby boli chránené pred prachom. Návleky sa dajú jednoducho zvliecť, spolu s výplňou ich možno oprať v práčke alebo nechať vyčistiť. Čalúnenie je dostupné v látke alebo v koži.

 

NATHALIE JE IDEÁLNA POSTEĽ, PRETOŽE ...
 
 
... JE TO DIZAJNOVÁ IKONA 

Nie je veľa kusov nábytku, ktoré sa bez prestávky s úspechom predávajú 40 rokov. Krása častokrát spočíva v jednoduchosti  a kvalitný a jednoduchý dizajn odolá skúške času.

 
 
 
... ZABERIE MÁLO MIESTA 


Nathalie má subtílny rám a tenké záhlavie. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších spální. 
 

... ZÍSKATE EXTRA ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Verzia s úložným priestorom nahradí ďaĺšiu skriňu. Rám je dostočne hlboký - ideálny na odloženie sezónneho oblečenia alebo posteľnej bielizne. 
 

...MÁ AJ POLOHOVACIE
ZÁHLAVIE 

Verzia s manuálne polohovateľným záhlavím poskytuje vynikajúce pohodlie pre tých, ktorý pred spaním radi čítajú.
 
 

... ĽAHKO SA UDRŽIAVA

Zvliekateľné poťahy na suchý zips môžete v závislosti od typu materiálu oprať doma v práčke alebo zaniesť do čistiarne.
 
 
... DOBRE SA   V NEJ VYSPÍTE 

Postele a matrace značky Flou sú známe svojou kvalitou. Od prvotných materiálov až po špeciálne technické riešenia - Flou nerobí kompromisy v kvalite svojich výrobkov.
Posteľ Nathalie je v ponuke z rôznymi typmi rámov, z ktorých každý zabezpečuje iný pocit pri spaní. Takmer vo všetkých kombináciach je Nathalie v ponuke aj v jednolôžkovej verzii.

SPRINGBOX  
 
Obľúbená luxusná kombinácia springboxového rámu s kvalitným matracom a toperom pre dokonalé pohodlie.

RÁM S PRUŽNÝM LAMELOVÝM ROŠTOM 
 
Dostatočný počet kvalitných bukových lamiel vytvorí perfektný základ pre dobrý spánok. 
V oblasti krížov je lamelový rám vystužený dvojitými lamelami. Ich tvrdosť je možné nastaviť pomocou posuvných regulátorov.

RÁM S PEVNÝM ORTOPEDICKÝM ROŠTOM 
 
Ortopedický rošt zabezpečuje tvrdší pocit pri spaní. Je ideálny v kombínácii s pružinovým matracom.

RÁM S ÚLOŽNÝM PRIESTOROM 
 
Úložný priestor ocenia majitelia bytov, v ktorých chýba úložný priestor. Vďaka kvalitným piestom sa rám otvára jednoducho a ľahko.
Rám s úložným priestorom je v ponuke s lamelovým alebo pevným ortopedickým roštom

RÁM S POLOHOVACÍMI ROŠTAMI
 
Pomocou diaľkového ovládania alebo aplikácie na mobile si nastavíte polohu, ktorá vám najviac vyhovuje.
Každý rošť má niekoľko samostane ovládaných motorčekov. Preto je možné zvoliť si rôzne polohy a  režimy oddychu.

COMFORT 

Tradičný, ručne vyrábaný pružinový matrac určený na postele s rámom SPRINGBOX. Okrem pružinového jadra obsahujú matrace vrstvy organickej bavlny, vlny a kvalitného latexu.

Matrace COMFORT dodávame v troch stupňoch tvrdosti SOFT - MEDIUM - FIRM.
Poťah matracov je opatrený teflónovou úpravou, ktorá zjednodušuje ich údržbu.

MEMOFORM

Matrace MEMOFORM kombinujú tradičné pružinové jadro s pamäťovou memoformovou penou. Spojenie týchto dvoch technológií poskytuje vynikajúcu pevnú oporu pri spánku a zároveň odľahčuje tlak matracu na kĺby a telo. Sú určené pre tých, ktorí uprednostňujú pevnejší matrac a spávajú aj na boku. 
Matrace MEMOFORM dodávame v dvoch výškach - 22cm a 26cm. 

ADAPTIVE / WAVECARE

Penové matrace ADAPTIVE a WAVECARE sú vyrobené s dôrazom na ergonómiu. Obsahujú vrstvy tvarovaných studených pien s rôznymi vlastnosťami a tvrdosťou. Oba matrace neprenášajú tlak a prispôsobia sa váhe. Sú určené pre tých, ktorí spávajú prevažne na boku alebo bruchu, pretože eliminujú tlak na ramenné a bederné kĺby.

Matrace majú zvliekateľné poťahy z látok, ktorých vlákna obsahujú keramické častice. Vďaka nim poťah lepšie odvádza vlhkosť a matrac lepšie dýcha. 

PRUŽINY

Tradičné zapuzdrené pružinové matrace poskytujú pevnú oporu pri spánku. Kombináciou rôzne tvrdých pružín vznikajú ergonomické zóny, rozložené podľa tvaru tela. Pružinové matrace sú určené pre tých, ktorí uprednostňujú spánok na tvrdšom, pružnom lôžku. 
Zapuzdrené pružiny fungujú v porovnaní s klasickými pružinami samostatne. Každá pružina je obalená v textilnom puzdre, neprenáša preto pohyb na vedľajšie pružiny. Matrace so zapuzdrenými pružinami ponúkajú vysoký komfort. 

Matrace máme v ponuke v tvrdostiach SOFT - MEDIUM - FIRM.

LATEX

Vyrobené zo 100% prírodného latexu - tieto matrace sú určené pre tých, ktorí hľadajú čisto prírodný produkt.

Latexové matrace sa využívajú predovšetkým v kombinácii s polohovateľnými roštami. 

Latex je čisto prírodný materiál, ktorý si rovnako ako iné prírodné materiály vyžaduje špeciálnu údržbu. Je schopný absorbovať prebytočnú vlhkosť z okolia, preto sa latexové matrace musia pravidelne otáčať, aby sa zabezpečilo odvetranie prebytočnej vlhosti.
Toppery slúžia za zvýšenie komfortu matracov a zároveň ich chránia pred znečistením. Ponúkame toppery z rôznych materiálov - od tradičných perových topperov až po najmodernejšie toppery z pamäťovej peny MEMOFORM. 
Široká škála paplónov a vankúšov značky FLOU je navrnutá tak, aby ste si pri spánku vychutnali pocit relaxu. Pri výrobe sú použité najkvalitnejšie prírodné materiály v kombinácii s inovatívnymi mikrokeramickými vláknami.

Paplóny ponúkame v rôznych rozmeroch - od veľkosti 135x205 cm do veľkosti 270x205 cm. Okrem tradičných jednovrstvových paplónov nájdete v ponuke FLOU aj tzv. 4 season papóny, spojené z dvoch rozdielnych odnímateľných vrstiev.

Vankúše FLOU sú vyrábané v rozmeroch 50x80cm s výplňou z dutého vlákna, páperia, vlny, latexu alebo z pamäťovej peny Memoform.
Luxusná kolekcia posteľnej bielizne z najkvalitnejších prírodných materiálom preslávila značku FLOU po celom svete rovnako ako ich postele. Bielizeň je šitá na objednávku v rôznych rozmeroch - od veľkosti 135x205 cm do 270x205 cm.  
Jedným z narodeninových darčekov k 40temu výročiu postele Nathalie je nádherný minifilm DOKONALÁ MAŠLIČKA, sumarizujúci významné životné etapy rodiny, ktorej plnohodnostnou súčasťou je ja posteľ Nathalie. 
ATRIUM - Bratislava
Einsteinova 9, sedya@sedya.sk, Tel. 02/634 544 17
Otváracie hodiny:
Po - So: 10:00 - 20:00
Banská Bystrica
Nám. Ľ. Štúra 30, bb@sedya.sk, Tel. 048/413 34 65
Otváracie hodiny:
Po - Pi: 10:00 - 18:00, So: 09:00-18:00 
                                  
Facebook
Facebook
Pinterest
Pinterest
Email
Email

Zdieľaj na Facebook Zdieľaj na Twitter Zdieľaj na GOOGLEr More...