Domov Akcia

Milí priatelia a vážení zákazníci. Už tento piatok, 29. septembra, dom nábytku ATRIUM oslávi 20-te narodeniny.
Pri tejto príležitosti na Vás čaká v obľúbenej kaviarni obchodného domu príjemné občerstvenie, ktoré si môžete vychutnať obklopení nie len dizajnom, ale aj umením vystaveným v priestoroch domu nábytku.

Keďže SEDYA je súčasťou domu nábytku ATRIUM od jeho vzniku, radi by sme Vás pri tejto príležitosti pozvali na návštevu nie len obchodného domu, ale aj nášho showroomu, ktorý nájdete na 2. poschodí (blok. A).

Oslavuje síce ATRIUM, no osláviť môžete aj Vy tým, že u nás nakúpite niektorý z vybraných vystavených produktov so zľavou až -20% a obdarujete sa tak kvalitou a dizajnom za super cenu.

Tešíme sa na Vašu návštevu už tento piatok, 29. septembra 2023.

Nábytok našich vybraných značiek pre Váš interiér si môžete pozrieť napríklad tu:


 

NATUZZI ITALIA


Tento medzinárodne uznávaný veľvyslanec pojmu Made-in-Italy sa spočiatku zameriaval na ručnú výrobu sedačiek. Vizionársky zakladateľ Pasquale Natuzzi sledoval svoj cieľ sprístupniť ručne vyrábané kožené sedačky, čo najväčšiemu počtu ľudí. Kvalita surovín v kombinácii s atraktívnym dizajnom viedla k dnešnému úspechu sedacích súprav Natuzzi Italia.

Spoločnosť sa špecializuje na sedačky, kreslá, postele, ale aj iný nábytok a bytové doplnky.

FLOU


Značka bola založená v roku 1978 uvedením na trh modelu Nathalie, prvej modernej čalúnenej textilnej postele s úplne odnímateľnými poťahmi. Spoločnosť od vtedy uviedla na trh množstvo úspešných produktov zameraných na wellness, dokonalosť dizajnu a špičkovú kvalitu.

V ponuke Flou nájdete postele, matrace, nočné stolíky, sedačky, kreslá, nízke stolíky, ale aj exteriérový nábytok.

SANGIACOMO


Príbeh lídra v Talianskom systémovom nábytku začína v roku 1968 v srdci priemyselného severovýchodného Talianska. Od vtedy sa rozrastá vďaka inováciám, v kvalite a dizajne do ostatných kútov sveta . Svoje now-how integrujú do všetkých aspektov dizajnu a výroby nábytku.

V ponuke SANGIACOMO nájdete komody, príborníky, TV skrinky, knižnice, skrine a šatníky, dokonca aj postele, nočné stolíky a nízke stolíky.

BONALDO


Značka poháňaná ohromnou vášňou pre dizajn, výnimočnou schopnosťou porozumieť súčasným potrebám, štýlom.
Objavte „B/Style“ – dizajnérsky prístup založený na novom koncepte harmónie medzi produktami, ktoré sú dokonale zladené. Výsledkom je prostredie, kde môžete žiť v úplnej harmónii.
Široká kolekcia produktov sa v priebehu rokov rozšírila na všetky zákutia domácnosti – od jedálne cez obývačku až po priestor na spanie a nezabudlo sa ani na doplnky.

BONTEMPI Casa


V 70. a 80. rokoch bol otvorený nový závod a zrodila sa značka Bontempi Casa s novými kolekciami stolov, stoličiek, taburetiek a doplnkov. Mladistvý dizajn, vynikajúca kvalita, funkčné produkty, v súlade s najnovšími trendmi, uspokojujúce potreby dizajnu a pohodlia. Značka zrodená z neúnavného hľadania riešení a štýlov, ktorá ponúka riešenia pre bývanie a spálne za rozumné ceny.

 

Alf Dafré


Začiatok spoločnosti sa datuje do 50. rokov minulého storočia. Skupina skúsených talianskych remeselníkov založila dielňu na výrobu nábytku so sídlom vo Francenigu (Treviso). Dnes je Alf Group jednou z najvýznamnejších spoločností na medzinárodnom trhu s nábytkom. Úspešné začiatky viedli skupinu Alf k tomu, aby sa neustály výskum kvality a inovácie stali jej poslaním. Neustále prinášajú nové produkty, ktoré odrážajú aktuálne zmeny v životnom štýle a súčasné dizajnové trendy.

TOMASELLA


Spoločnosť bola založená v roku 1948, keď sa Luigi Tomasella. Za viac ako 70 rokov činnosti sa výroba značne vyvinula, zavedenie laminovaných panelov úplne zmenilo typ práce. V poslednom desaťročí si v TOMASELLA osvojili materiálové spracovanie, prehodnotili spôsob výroby nábytku a zariaďovacích doplnkov.

V portfóliu značky nájdete produkty a systémy vhodné pre štýlové byty určené na prenájom ale aj štýlové a dostupné študentské izby.

NATUZZI ITALIA STORE

Panorama City
Landererova 8, Bratislava
Tel. 0903 628 428

natuzzi@sedya.sk
Otváracie hodiny:
Po – PI: 10:00 – 19:00
So: 10:00 – 13:00

SEDYA BRATISLAVA

Dom Nábytku ATRIUM
Einsteinova 9, Bratislava
Tel. 02 / 634 544 17

sedya@sedya.sk
Otváracie hodiny:
Po – So: 10:00 – 20:00

ZAUJAL VÁS TENTO MODEL A ŽELÁTE SI CENOVÚ PONUKU? NAPÍŠTE NÁM:

ZOZNÁMTE SA S NAŠOU PONUKOU. NAVŠTÍVTE NAŠE PREDAJNE

SEDYA, Einsteinova 9, Bratislava tel: 0903 265 711, e-mail: sedya@sedya.sk otvorené: Po – So: 10:00 – 20:00

Natuzzi Italia, Landererova 8, Bratislava tel: 0903 628 428, e-mail: natuzzi@sedya.sk otvorené: Po – Pi: 10:00 – 19:00, So: 10:00 – 13:00