O nás

Vychutnajte si výsledok našej snahy o dosiahnutie harmónie. Sprevádza nás v každom okamihu našej práce – od prvotného nápadu až po finálny vsledok, napríklad vo vašej obývačke.

Interiéroví špecialisti zo spoločnosti Sedya vám radi pomôžu vytvoriť si svoj jedinečný osobný životný priestor.

Firma Sedya, založená v roku 1992, zastupuje na slovenskom trhu vybrané európske nábytkové spoločnosti, ktoré patria vo svojom segmente k tomu najlepšiemu. Mnohé z nich získali za svoj inovatívny prístup k dizajnu a výrobe nábytku mnoho významných svetových ocenení.

Kolekcie nábytku v našej ponuke tvoria významní svetoví dizajnéri. Nábytok je vyrábaný s dôrazom na kvalitu a komfort.

Naši partneri venujú veľkú pozornosť ochrane životného prostredia. Pri výrobe používajú špecifické materiály a najmodernejšie technológie šetrné k prírode a užívateľom. K výrobe nábytku využívajú len vysoko kvalitné materiály, ktoré sú spolu s dokonalým remeselným spracovaním zárukou kvalitného nábytku a kvalitného dizajnu.

Kolekcia nábytku, ktorú ponúkame našim klientom, spája dizajn, funkciu, materiály a farby aby vytvoril harmóniu pre vaše bývanie. Našou snahou je priniesť do interiéru elegantný taliansky štýl, prvotriednu kvalitu a pohodlie za dostupné ceny.

Dôležitou prednosťou našej firmy sú služby poskytované pred, počas a po nákupe ako dodatočná hodnota produktu pre zákazníka. Kvalitný interiérový návrh a bezplatné odborné poradenstvo architektov a dizajnérov sú u nás pri výbere nábytku samozrejmosťou.