Domov Značky REPOS

REPOS

Vitra _ dizajn Antonio Citterio


Relaxačné kreslo Repos, ktoré vzniklo v spolupráci značky Vitra s dizajnérom Antoniom Citterio, prináša nový level pohodlia a flexibilty. Toto dokonale vypracované kreslo patrí k moderným ikonám súčasného dizajnu. Vďaka veľkorysým podrúčkam a vysokej opierke patrí Repos k najpohodlnejším ‘lounge’ kreslám.

PODNOŽKY KU KRESLU REPOS


Pre dokonalé pohodlie môžete doplniť kreslo Repos taburetkami pod nohy. Štvorcový OTTOMAN má rovnakú podnož ako kreslo Repos. Úspornejšia podnožka PANCINA na štyroch nožičkách je vhodná do menších priestorov.

VIDEO


FOTOGALÉRIA


TECHNICKÉ PARAMETRE


icon-materialsKreslo máme k dispozícií v týchto materiáloch

Koža je vysoko cenený ušľachtilý prírodný materiál, ktorý poskytuje neporovnateľný komfort a pri správnej údržbe má dlhú životnosť. Na výber je kožené čalúnenie v rôznych typoch spracovania kože: Premium alebo Natural 

100% vlna s dekoratívnym kontrastným štepovaním v rôznych farebných odtieňoch.

Látky príjemné na dotyk aj na pohľad.  Kolekciu poťahov neustále obohacujeme o najmodernejšie štruktúry a vzory v duchu najnovších módnych trendov.

dizajn

ANTONIO CITTERIO


Antonio Citterio, svetovo uznávaný dizajnér, je špecialista na sedací nábytok. Okrem architektúry sa venuje produktovému dizajnu a navrhuje nábytok, sanitu, svietidlá a bytové doplnky s jednotným – mimoriadne elegantným rukopisom. Citterio získal mnohé najvýznamnejšie ocenenia za dizajn a architektúru – napríklad cenu Compasso d’Oro v rokoch 1987 a 1995, alebo cenu ‘Royal Designer for Industry’ v roku 2008.

ZAUJAL VÁS TENTO MODEL A ŽELÁTE SI CENOVÚ PONUKU? NAPÍŠTE NÁM:

ZOZNÁMTE SA S NAŠOU PONUKOU NAVŠTÍVTE NAŠE PREDAJNE

SEDYA, Einsteinova 9, Bratislava
tel: 0903 265 711, e-mail: sedya@sedya.sk
otvorené: Po – So 10:00 – 20:00

Natuzzi Italia, Landererova 8, Bratislava
tel: 048 / 413 34 65, e-mail: natuzzi@sedya.sk
otvorené: Po – Pi: 10:00 – 19:00, So: 10:00 – 13:00